Nabídka služeb

NAŠE NABÍDKA A INFORMACE O KEMPU LUŽANY

I O nás I UbytováníI Stravování I Sportovní vyžití I Další foto I 

I Podmínky rezervace chat a karavanů I

RECEPCE CHATOVÉ OSADY LUŽANY

Vzhledem k velké rozloze – cca 6 hektarů – a výhodné poloze v Českém Ráji je chatová osada vhodná pro různé firemní akce, sportovní soustředění, srazy autoklubů, motorkářské srazy atd..

 

CHATOVÁ OSADA LUŽANY

O nás

Celý areál autokempu a chatové osady se vine okolo rybníku marešák. V těsné blízkosti jsou lesy a překrásná krajina. Oblíbenými cíly jsou – Prachovské skály, Český ráj, Jičín s možností vyžití v aquaparku, Hruboskalsko, Valdštejn, Boskovské jeskyně, Trosky, Valečov, Hřídelecká Hůrka, Kost, Sobotka, Humprecht, Kumburk, Dětěnice, Staré Hrady, Nová Paka, Dvůr Králové - ZOO, Pecka. Cyklisté i pěší turisté si odtud mohou naplánovat nepřeberné množství náročných i rekreačních tras po cyklostezkách i značených turistických cestách, spojených s prohlídkou hradů, zámků, krajinných, přírodních i kulturních zajímavostí. Jejich přehled jsme se pokusili nastínit v sekci „OKOLÍ KEMPU“. Zhruba všechny cíle jsou snadno dosažitelné na kole – do 25 km. Na břehu Marešáku si můžete zarybařit, ulovenou rybu si upravit nad vlastním ohněm u chatky, karavanu či stanu. Autokemp je ideálním místem pro prožití aktivní i poklidné rodinné dovolené nebo třeba jen pohodového víkendu. Zdejší pestrá krajina je krásná v každé roční době.

Ubytování

Ubytování je možné ve dřevěných čtyřlůžkových chatkách, které jsou vybaveny lůžky, policemi, skříňkami, židlemi, lednicí a lůžkovinami. Před chatou je dostatek prostoru pro Vaše aktivní či pasivní strávení volného času, který si můžete zpříjemnit posezením u vlastního ohně (!). Pitná voda je rozvedena po celém areálu. Kuchyňka je společná, od sociálního zařízení dostanete vlastní klíč.

Ubytovat se můžete ve vlastních karavanech. V kempu je rozmístěn dostatek elektrických přípojek s napětím 220V s vlastním měřením spotřeby.

Další možností je ubytování ve vlastním stanu.

 

Stravování
Najíst se můžete v místní restauraci Koliba s venkovní terasou či v některé z restaurací v blízkém okolí. Využít můžete i stánky s občerstvením nebo si sami uvařit v centrální kuchyňce, vybavené dřezy a elektrickými vařiči.
Nádobí je nutné mít vlastní.

 

Sportovní vyžití
Pro děti jsou připraveny prolézačky, pískoviště, písčité hřiště, ruské kuželky, oplocené hřiště s asfaltovým povrchem, stoly na stolní tenis a půjčovna sportovních potřeb a vybavení, jako loďky, šlapadlo nebo jízdní kola.  Obrázky najdete ve fotogalerii.

Podmínky rezervace chat a karavanů

V případě Vašeho zájmu se nejprve informujte, jsou-li ve Vámi zvoleném termínu volná místa. V kladném případě Vám zašleme smlouvu o zajištění ubytování.

Po obdržení smlouvy využijte jednu ze dvou následujících možností rezervace:

  1. Do 14 dnů zaplaťte zálohu na pobyt (poštovní poukázkou přiloženou ke smlouvě, nebo bankovním převodem)
     
  2. V případě potřeby fakturace (příspěvek od zaměstnavatele atp.) sdělte fakturační údaje, nebo zašlete objednávku.

Výše zálohy = cena za pronájem chaty nebo karavanu celého objednaného pobytu (není-li dohodnuto jinak). Doplatek za psy, atd. bude zaplacen při příjezdu.

 

Další foto

 

Kontakty

Lenka Kučerová
KEMP-CHATOVÁ OSADA LUŽANY
507 06   Lužany u Jičína
Česká republika

+420 604 705 324
info@chatovaosada.cz
www.autokemp-luzany.cz

Kalendář akcí

Žádné nadcházející události

Zobrazit celý kalendář

^